remigiusz mróz

Remigiusz Mróz- autor polskich książek

Remigiusz Mróz to autor, który doskonale jest znany szerszej publiczności. Jego książki są lubiane, szybko zyskują miano bestsellera, a autor cieszy się popularnością nie tylko w księgarniach. Pisarz jest obecny w mediach społecznościowych, regularnie pojawia się na targach książki, a jego osoba znana jest doskonale także w telewizji oraz świecie akademickim. Pisarz z wykształcenia jest prawnikiem i posiada tytuł doktora nauk prawniczych. Co jeszcze warto wiedzieć na temat pisarza?

Remigiusz Mróz- życie prywatne pisarza oraz kariera

Remigiusz Mróz to pisarz, który debiutował w 2013 roku. Od tego czasu pisarz wydał kilkadziesiąt książek, zdobył liczne nagrody książkowe, a jego powieści doczekały się tłumaczenia na inne języki. Mróz jest także znany z tego, że przez kilka lat był w związku z inną sławną pisarką. Katarzyna Bonda spędziła kilka lat z Mrozem, jednak para ostatecznie się rozstała. Obecnie pisarz mieszka niedaleko swojego rodzinnego miasta, czyli Opola. Jest on fanem zdrowego trybu życia, a codziennie poświęca sporo czasu, by tworzyć nowe książki. Jego najnowsza książka to Projekt Riese.

Remigiusz Mróz- twórczość książkowa

Remigiusz mróz kryminały to pisarz, który stworzył wiele serii książkowych, ale też samodzielnych dzieł. Do jego najpopularniejszych serii zalicza się na pewno seria z Joanną Chyłką. Jest to opowieść o niepokornej prawniczce, która nie przegrywa nigdy swoich spraw, a do tego wspina się po drabinie sukcesów. Chyłka jest kobiecą postacią, która, mimo że została stworzona przez mężczyznę pisarza, to jednak dalej jest bardzo wiarygodna. Warto wiedzieć, że pisarz stworzył także serie z komisarzem Edlingiem. Jest to kolejna popularna opcja, która została pokochana przez fanów. Mróz stale koncentruje się na pisaniu nowych książek. Jego najnowszym dziełem jest Projekt Riese. Jest to książka, która opisuje historię, która ma miejsce w prawdziwym miejscu. Riese jest atrakcją turystyczną, która jest niemieckim dziełem. Teraz ma stać się miejscem katastrofy i nowego początku.

You may also like...